فتاحی: کمیته های اخلاق و انضباطی به اظهارات غیر واقعی پیروانی ورود نمایند

به گزارش وبلاگ ماریانا، مدیر تیم فوتبال سپاهان به اظهارات افشین پیروانی در مورد محل برگزاری ملاقات تیم های نفت مسجد سلیمان و سپاهان واکنش نشان داد.

فتاحی: کمیته های اخلاق و انضباطی به اظهارات غیر واقعی پیروانی ورود نمایند

به گزارش وبلاگ ماریانا، سایت رسمی باشگاه سپاهان در گفت و گو با رضا فتاحی، اظهارات افشین پیروانی را غیر واقعی و اینستاگرامی خواند و در ادامه به نقل از مدیر تیم سپاهان نوشت: معین محل مسابقه برعهده باشگاه میزبان و پس از تایید سازمان برگزار نماینده است. بعلاوه پس از معین زمین مسابقه و تایید سازمان برگزارنماینده هیچ باشگاه و مقامی اجازه لغو و جابجایی محل مسابقه را ندارد.

فتاحی ادامه داد: بی اطلاعی از امور و اظهار نظرهای خاص و قیم مآبانه به وسیله افراد در باشگاه های مختلف بستری برای غبار آلوده کردن فضای فوتبال و فراوری التهاب و تنش بین طرفداران ارزنده باشگاه ها خواهد شد که مغایر روح جوانمردی و الزامات فدراسیون و سازمان لیگ و تاکید کمیته های اخلاق و انضباطی است.

وی توضیح داد: تغییر محل برگزاری مسابقه تیم های فولاد مبارکه سپاهان و نفت مسجدسلیمان در پی درخواست باشگاه میزبان بوده و هیچ گونه ارتباطی با باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ندارد و باشگاه سپاهان کلیه اقدامات لازم جهت اسکان در شهرستان مسجد سلیمان را به عمل آورده بود، ولی طبق تماس مسئولان سازمان لیگ از اعزام به مسجدسلیمان خودداری کرد و تا ساعت 19 روز شنبه اول آبان از محل برگزاری مسابقه بی خبر بودیم و حتی نویدکیا در نشست خبری قبل از بازی به این موضوع اشاره کردند.

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: علیرغم میل باطنی و رویه اخلاقی در باشگاه سپاهان به اطلاع همگان می رسانیم که موارد مطروح کذب یا از سر بی اطلاعی بوده است و مشروحاً اعلام می گردد، اظهار نماینده محترم فراموش نموده که در مسابقات جام حذفی فصل 99-98 مسابقه تیم های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس که میزبانی حق مردم خوب ماهشهر بود را به شهر آبادان انتقال دادند!

فتاحی توضیح داد: او (پیروانی) فراموش نموده که در مسابقات جام حذفی فصل 1400-1399 مسابقه تیم های شاهین بندر عامری و پرسپولیس که حق میزبانی مردم خوب بندر عامری بود را در شهر بوشهر برگزار کردند و این در حالی بود که در همان مرحله تیم فوتبال سپاهان علیرغم غیر استاندارد بودن استادیوم ساوه مجبور به حضور در ساوه و برگزاری مسابقه با خوشه طلایی شدیم و در همین مسابقه مسئولین شهر ساوه کلیه کوشش و سعی خود را جهت برگزاری بهتر این مسابقه به عمل آوردند.

وی ادامه داد: به استحضار کلیه مردم عزیزمان می رساند این باشگاه به جهت تعدیل تنش ها بین طرفداران دو باشگاه و به جهت حضور قوی تیم پرسپولیس در مسابقات باشگاه های آسیا و درخواست شخص آقای یحیی گل محمدی نسبت به برگزاری بازی محبت آمیز در تاریخ 16 مهر در تهران اقدام کردیم ولی متاسفانه شخص پیروانی مجدداً با اظهارات غیر واقعی ایجاد حاشیه و تنش می نمایند.

فتاحی در خاتمه گفت: شایسته است کمیته های محترم اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال به این موارد ورود نمایند تا در فصل جاری فوتبال شاهد اینگونه اقدامات نباشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتاحی: کمیته های اخلاق و انضباطی به اظهارات غیر واقعی پیروانی ورود نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: کمیته های اخلاق و انضباطی به اظهارات غیر واقعی پیروانی ورود نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید